سیاست حریم خصوصی

تنها مرجع خرید محصولات و دوره‌های آموزشی احمد هاشمی پور کشکوئی، سایت ahmadhashemipour.com است و فروش محصولات از طرق هیچ سایت دیگر یا کانال تلگرام‌، اینستاگرام و … ارائه نمی‌شود؛  بلکه فروش محصولات فقط از طریق سایت ahmadhashemipour.com انجام می‌گردد.

در کانال تلگرام فقط معرفی محصولات، اخبار و رویداد های سایت ،تخفیف ها و مطالب سایت قرار میگیرند و هیچگونه فروش ارائه نمی‌شود.

ahmadhashemipour.com برای احترامی که برای حریم شخصی شما قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به شما ارائه دهد. برای نمونه می توان به اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره همراه، نام و نام خانوادگی و … اشاره نمود. لازم به ذکر است تمام مکاتبات ahmadhashemipour.com با شما کاربر عزیز، از طریق ایمیل و شماره همراهی که شما در پروفایل خود ثبت می‌کنید صورت میگیرد.

ahmadhashemipour.com برای اطلاع رسانی تخفیف ها، انتشار آموزش های جدید، رویداد های مهم سایت و … برای شما، ایمیل یا پیامک ارسال می شود .

لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده خود شما می باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. ahmadhashemipour.com هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

ahmadhashemipour.com برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه شما عزیزان فراهم آورد.

هر آدرس ایمیل‌ در سایت‌، یک حساب کاربری یکتا شناخته می‌شود. یعنی امکان جابه‌جایی محصولات خریداری شده از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر (از یک آدرس ایمیل به آدرس ایمیل دیگری) میسر نیست حتی اگر این دو حساب‌، متعلق به یک فرد باشد.

اگر فردی با چندین ایمیل متفاوت در سایت ثبت نام کند‌، از نظر سایت‌، هر پروفایل‌، یک حساب کاربری مجزا به حساب می‌آید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات‌ میان پروفایل‌ها وجود ندارد. حتی اگر این پروفایل‌ها متعلق به یک فرد حقیقی باشند.

قوانین خرید از سایت

هنگامی که از ما خرید میکنید اطمینان حاصل فرمایید که توضیحات محصول را کاملا و با دقت مطالعه کرده اید و از خرید خود اطمینان حاصل فرمایید زیرا پس از خرید مبلغ دریافت شده به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود. همچنین به دلیل ماهیت دانلودی محصول پس از پرداخت و خرید آن هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه وجود ندارد.

حتما قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که دکمه کیف پول را انتخاب کرده اید.

پس از خرید محصول، فایل های آن محصول در اختیار شما قرار داده می‌شود.

پس از هر خرید اطمینان حاصل فرمایید که فایل های دانلودی محصول را دانلود و در محل امنی ذخیره فرمایید، چرا که ahmadhashemipour.com هیچگونه مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات خرید شما وبازگردانی فایل های آن محصولات در آینده ندارد .

تمامی محصولات دانلودی می‌باشد و هیچگونه محصول فیزیکی وجود نداشته و هیچ چیز به شما ارسال نخواهد شد.

قیمت محصولات در سایت بدون احتساب مالیات میباشد و شما، کاربر گرامی در هنگام پرداخت، مبلغ مالیات به هزینه محصول اضافه می‌شود.

هنگام پرداخت حتما اطمینان حاصل فرمایید که در url درگاه پرداخت عبارت https یا علامت قفل (بسته شده) نمایش داده شود، و همچنین از صحت نام درگاه اطمینان حاصل فرمایید در غیر این صورت هیچگونه پرداختی انجام ندهید و فورا این مشکل را از طریق info@ahmadhashemipour.com اطلاع رسانی فرمایید.

درصورتی که درگاه پرداخت https نبوده و شما اقدام به پرداخت فرمایید ahmadhashemipour.com هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد و تمام مسئولیت آن به عهده خود شخص می‌باشد و هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود.

تنها امکان خرید محصولاتی در سایت میسر می‌باشد، که در همان لحظه در بخش محصولات وجود دارند. پس از حذف یک محصول از لیست محصولات‌ ، امکان خرید آن محصول مهیا نیست.

در محصولاتی که شامل بیش از یک جلسه هستند‌، امکان خرید جلسات به صورت مجزا وجود ندارد.

 امکانات حاصل از خرید یک محصول‌ از سایت فقط در دسترس همان فردی (یعنی همان پروفایل یا همان ایمیلی) است که‌ اقدام به خرید آن محصول از سایت نموده است. هیچ فردی با پروفایلی متفاوت از آن پروفایل قادر به استفاده از آن امکانات از طریق پروفایل خودش نیست. این امکانات شامل موارد ذیل هستند:‌

  • امکان دانلود محصول از طریق آن پروفایل‌
  • امکان دسترسی رایگان به آپدیت‌هایی که در آینده روی آن محصول مشخص قرار می‌گیرد‌

در هنگام خرید از سایت‌، لازم است هم به قیمت محصول (در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های سایت به ریال هستند) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید‌، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید‌، امکان جابه‌جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

دانلود از سایت یا درج نظرات در بخش نظرات فایل‌های دانلودی‌، فقط مخصوص اعضاست. یعنی اعضایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند و سپس با ایمیل و رمز عبورشان وارد سایت شده‌اند‌، امکان مشاهده‌ی لینک‌های دانلود فایل‌های دانلودی را دارند.

ثبت‌نام در سایت‌، تغییر رمز عبور‌ و هر تغییرات قابل قبول در اطلاعات درج شده در پروفایل یک فرد‌، فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود و نه ahmadhashemipour.com .

پس از تأیید و انتشار نظرات‌، پرسش‌ها‌، پاسخ‌ها و… توسط مدیر‌، به هیچ عنوان امکان حذف یا ویرایش نظرات میسر نمی‌باشد.

اطلاعات اعضای سایت کاملاً محفوظ است و به هیچ عنوان –حتی با درخواست خود فرد- در اختیار سایر اعضای سایت قرار داده نمی‌شود.

امکان ایجاد ارتباطات خارج از سایت برای اعضاء، به هیچ وجه میسر نیست. بنابراین درج هرگونه اطلاعات مانند آدرس ایمیل‌، شماره تلفن‌، آی‌دی و … که به منظور ایجاد ارتباط با سایر اعضاء در خارج از سایت باشد‌، منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار این عمل‌، فرد مذکور از فعالیت در سایت محروم می‌شود.

البته تجربه نشان می‌دهد که ارتباط اعضاء در خارج از سایت‌، در اکثر مواقع‌، دارای نتیجه‌ی نامناسبی بوده است.

برای هرگونه سوال درباره محصول ازقسمت دیدگاه اقدام نمایید.

برای ثبت پیشنهادات و انتقادات و شکایات از طریق آدرس ایمیل info@ahmadhashemipour.com اقدام فرمایید.

برای سوالات دیگر به جز دودسته بالا از طریق آدرس ایمیل ahmadhashemipour@outlook.com اقدام فرمایید.

پس از ثبت نام در سایت‌، پروفایل فرد به هیچ وجه از سایت حذف نمی‌شود و مشارکت‌های قبلی‌اش از قبیل نظرات‌ و… در سایت باقی‌ می‌ماند. بنابراین اگر فردی پس از مدتی علاقه‌ای به حضور در این جمع نداشته باشد‌، به جای درخواست برای حذف پروفایل‌، فقط کافی است دیگر وارد سایت نشود.

کدام یک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری میکنیم و چرا؟

ایمیل و شماره تلفن

برای اطلاع رسانی تخفیف ها، انتشار آموزش های جدید، رویداد های مهم سایت و … برای شما، ایمیل یا پیامک ارسال می شود .

در صورت فراموشی ایمیل ، ahmadhashemipour.com هیچگونه مسئولیتی برای تشخیص و بازگردانی آن ایمیل را به شما ندارد .

از آنجا که حساب کاربری شما در سایت بر مبنای ایمیل شما ساخته می‌شود و تمامی فعالیت‌های شما اعم از خرید از سایت‌، مشارکت در نظرات و …‌‌ روی این پایه‌، یعنی آدرس ایمیل شما قرار می‌گیرد‌. بنابراین، به هیچ عنوان امکان تغییر ایمیل وجود ندارد.

بنابراین‌، ضمن ثبت نام در سایت‌، در به‌خاطر‌سپردن آدرس ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید کوشا باشید و آن را در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید. زیرا تنها امکان ردیابی فعالیت‌های شما در سایت‌، فقط از طریق آدرس ایمیلتان خواهد بود. 

نام و نام خانوادگی

حتما در نظر داشته باشید که نام و نام خانوادگی خود را صحیح وارد کنید تا در آینده درشناسایی شما مشکلی پیش نیاید و در صورت صحیح نبودن نام ونام خانوادگی ، احمد هاشمی پور کشکوئی (ahmadhashemipour.com) هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات آینده ندارد.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه میباشد .

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است .

سخن آخر

خرید شما به منظله قبول تمامی بند های این صفحه حریم خصوصی می‌باشد.

ahmadhashemipour.com حق ویرایش‌، حذف پروفایل یا محدود کردن فعالیت‌های هر فردی را دارد که‌ قوانین‌ این سایت را رعایت نمی‌کند.

پیروز و سربلند باشید